/Files/images/1 школ.JPG Комунальний заклад "Миколаївська спеціальна школа №6" Миколаївської обласної ради розташовано в зоні з цілющим повітрям та мальовничими краєвидами: сосновий ліс, недалеко протікає річка Південний Буг.

На сьогодні це сучасний заклад , що забезпечує здобуття повної загальної середньої освіти, професійну орієнтацію і підготовку, корекційно-розвиткову допомогу дітям з особливими освітніми потребами у спеціально створених умовах. Пріоритетним напрямком роботи закладу освіти був і залишається соціальний захист, збереження і зміцнення здоров'я учасників освітнього процесу, створення для кожного учня та працівника безпечних умов навчання та роботи.

Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. №6 (для дітей з вадами слуху) була заснована 17 жовтня 1933 року. В школі було відкрито 4 класи, в яких навчалися 38 учнів. Педагогічний колектив був маленький: завідувач школою Яковлєв В.В, дві вчительки-випускниці дефектологічного факультету Лівшиць Л.З.та Ізраєцька С.А., піонервожата, кухар та нічна няня. Кількість учнів із кожним роком зростала, збільшувався й педагогічний колектив

Творчу працю перервала Велика Вітчизняна війна. Після визволення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників школа поновила свою роботу. Директором був призначений учасник Великої Вітчизняної Війни підполковник Вітченко Сергій Леонтійович. Директор школи багато клопотався про будівництво нової школи для глухих дітей, його план щодо новобудови втілював в життя вже інший директор.

Міськвиконком відвів місце для школи-інтернату в мальовничому місці Жовтневого району, на березі річки Південний Буг, але передчасна смерть директора перервала плани будівництва школи.

З 1971 навчального року директором був призначений Торовик Іван Григорович, учасник Великої Вітчизняної Війни, відмінник народної освіти, нагороджений орденами Трудового Червоного прапора і Червоної зірки, медаллю Макаренка. З початком його роботи будівництво нової школи стало одним із першочергових завдань. Завдяки коштам Центрального правління Українського товариства глухих 1976-1977 навчальний рік учні розпочали в новій будівлі.

/Files/images/новая школа.JPGУкраїнського товариства глухих 1976-1977 навчальний рік учні розпочали в новій будівлі. З 1981 року спеціальну загальноосвітню школу-інтернат для глухих дітей очолює Смирнов Микола Олександрович.

Рішенням Миколаївської обласної ради шляхом злиття двох шкіл-інтернатів Миколаївська спеціальна загальноосвітня школи-інтернат №1 та Миколаївська спеціальна загальноосвітня школи-інтернат №6 з 1 серпня 2011 року була створена Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. №6 (для глухих та зі зниженим слухом дітей).

З 31 березня 2023 року заклад очолює кандидат історичних наук, (доктор філософії) Селіванова-Зеркаль І.О.

Кiлькiсть переглядiв: 1823