Всесвітній день метального здоров'я

10 жовтня — Всесвітній день ментального здоров'я, і до цієї дати в нашому навчальному закладі відбулася декада "Збережемо психічне здоров'я". На психологічних заходах учні, батьки та педагоги через різноманітні форми роботи шукали відповіді на питання: "Що таке здоров'я?", "Що означає психічне (ментальне) здоров'я?", "Що робити, якщо...?"

Учням молодших класів допомагав Дракоша зі своєю чарівною повітряною кулькою для збирання страхів, учням середньої школи — дівчинка на ім'я Скріпка та мудрий дідусь із притчі "Все залишає свій слід", старшокласникам — зустріч із собою, собою-реальним і собою-бажаним: активним, дієвим й ініціативним, який/яка розуміє особисті інтереси, плани, цілі, дозволяє собі бажати й мріяти. А дорослим — педагогам і батькам — занурення у внутрішній світ, зустріч із напруженням, тривогою, страхами та їх трансформування в позитивну силу. Техніка арттерапії "Малюнок на газеті" та вправа з фольгою "Я і моє напруження" допоможе їм у майбутньому самостійно керувати своїми емоційними станами.

Усвідомлення всіма учасниками освітнього процесу того, що психічне здоров'я — основа щасливого життя і довголіття людини є головним спільним висновком тематичної декади.

/Files/images/vsesvtny_den_mentalnogo_zdorovya/Новий Презентація Microsoft PowerPoint.png

/Files/images/vsesvtny_den_mentalnogo_zdorovya/Слайд2.PNG

/Files/images/vsesvtny_den_mentalnogo_zdorovya/Слайд3.PNG