Важливою складовою системи виховної роботи закладу освіти є розвиток учнівського самоврядування.На початку вересня відбулися вибори Президента шкільної Ради. Президентом школи обрали Назарько Тіну, ученицю 10 класу. Також були сформовані Центри учнівського самоврядування. Центр "Піклування" очолила Теленга Віолетта, центр "Дозвілля" - Бушова Дар'я, лідером центру розв'язання конфліктів «Злагода» стала Плюхова Єлизавета, Антонов Денис очолив Центр "Юні господарі", лідером центру «Освіта» став Камлик Кирило. Прес-центр очолив Ільченко Гліб. Робота у центрах учнівського самоврядування сприяє вихованню вміння співпрацювати на принципах рівності, розвитку відповідальності, вмінню приймати важливі рішення.

/Files/downloads/Назарько.PNG

/Files/downloads/Теленга.PNG /Files/downloads/Бушова.PNG