19 грудня 2020 - "До нас завітай, Святий Миколай"

Організатор:
Дата початку:
Час початку:
Місце проведення заходу:
Заклад
Опис:

19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, коли усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими.І це день Святого Миколая. Існує також загадкове повір'я: якщо в переддень чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов'язково виконає. Діти, які вже вміють писати, в листах просять покровителя виконати свої мрії. Саме доброта і віра в чудо здатна зберігати все найдорожче в людських серцях. Напередодні свята наші учні отримали завдання від Святого Миколая. Всі з зацікавленістю взялись за справу і були задоволені результатом. Кожен отримав подарунок і гарні побажання від Миколая.